Naar hoofdinhoud

Drie Eiken

Werkadres officieel geregistreerd

Apotheek

Drie Eikenstraat 280, 2650 Edegem03 284 45 92

Team

Volledig geconventioneerd

Over deze praktijk

Drie Eiken is een apotheek in Edegem. Curalo koppelt één erkende apotheker aan dit adres: Astrid Peeters. Volgens de meest recente RIZIV-gegevens is deze zorgverlener volledig geconventioneerd.

  • Ja

    Geconventioneerd

    Volgt de officiële RIZIV-tarieven

  • 1

    apotheker

    Gekoppeld aan dit praktijkadres

  • 2

    Praktijken op dit adres

    Meerdere disciplines in hetzelfde pand

Ook op dit adres

Andere zorgverleners die volgens het RIZIV op ditzelfde adres werken.

Praktische info

Website beschikbaar in
Nederlands
Gelezen op de website zelf op 25 september 2026; zegt niets over de talen die de praktijk spreekt.

In de buurt

Wat Curalo binnen 2,0 km van dit adres terugvindt.

Andere apotheken
10
Volledig geconventioneerd
10
Groepspraktijken
7

Andere apotheken in Edegem

Eén van de 11 geregistreerde farmaciepraktijken in Edegem. 100% daarvan is volledig geconventioneerd — tegenover 100% in de provincie Antwerpen.

  • Farmacie Henri

    Prins Boudewijnlaan 272 · 482 m

    Volledig geconventioneerd
  • Van Speybroeck

    Prins Boudewijnlaan 314 · 822 m · team van 2

    Volledig geconventioneerd
  • Apotheek Elsenborgh

    Elsenborghlaan 28 · 908 m · team van 3

    Volledig geconventioneerd
  • UZA

    Drie Eikenstraat 655 · 1,1 km · team van 30

    Volledig geconventioneerd
  • Revalidatieziekenhuis Revarte

    Drie Eikenstraat 659 · 1,3 km · team van 5

    Volledig geconventioneerd

Veelgestelde vragen

Is Astrid Peeters geconventioneerd?
Ja. Volgens de meest recente RIZIV-gegevens is Astrid Peeters volledig geconventioneerd en gelden dus de officiële tarieven.
Waar bevindt Drie Eiken zich?
De praktijk staat officieel geregistreerd op Drie Eikenstraat 280, 2650 Edegem.
Hoe maak ik een afspraak bij Drie Eiken?
Telefonisch op 03 284 45 92, of via de website van de praktijk.

Gegevens uit

  • RIZIV · erkenning & conventie
  • BeSt Address · officieel adres (FOD BOSA)
  • KBO Open Data · onderneming (FOD Economie)
  • De Sociale Kaart · praktische info
  • Google Places · publieke reputatie
Bronnen en werkwijze