Naar hoofdinhoud

Patrick Beldé

Werkadres officieel geregistreerd

Arts

Bellemond 10, 2970 Schilde0477 41 25 48

Team

Volledig geconventioneerd

Over deze praktijk

Patrick Beldé is een praktijk voor geneeskunde in Schilde. Curalo koppelt één erkende arts aan dit adres: Patrick Beldé. Volgens de meest recente RIZIV-gegevens is deze zorgverlener volledig geconventioneerd. Deze zorgverlener staat daarnaast op één andere locatie geregistreerd.

  • Ja

    Geconventioneerd

    Volgt de officiële RIZIV-tarieven

  • 1

    arts

    Gekoppeld aan dit praktijkadres

  • 1

    Andere werkplek

    Deze zorgverlener(s) staan ook elders geregistreerd

Ook actief op

Deze zorgverlener staat volgens het RIZIV ook op dit adres geregistreerd.

Praktische info

Website beschikbaar in
Nederlands
Gelezen op de website zelf op 25 september 2026; zegt niets over de talen die de praktijk spreekt.

In de buurt

Wat Curalo binnen 2,0 km van dit adres terugvindt.

Andere artsen
39
Volledig geconventioneerd
20
Groepspraktijken
6

Andere artsen in Schilde

Eén van de 55 geregistreerde geneeskundepraktijken in Schilde. 53% daarvan is volledig geconventioneerd — tegenover 67% in de provincie Antwerpen.

Veelgestelde vragen

Is Patrick Beldé geconventioneerd?
Ja. Volgens de meest recente RIZIV-gegevens is Patrick Beldé volledig geconventioneerd en gelden dus de officiële tarieven.
Waar bevindt Patrick Beldé zich?
De praktijk staat officieel geregistreerd op Bellemond 10, 2970 Schilde.
Werkt Patrick Beldé ook op andere locaties?
Ja. Curalo vindt nog één ander geregistreerd werkadres: Dokter Patrick Beldé.
Hoe maak ik een afspraak bij Patrick Beldé?
Telefonisch op 0477 41 25 48. Curalo vindt voor deze praktijk geen online afsprakenpagina.

Gegevens uit

  • RIZIV · erkenning & conventie
  • BeSt Address · officieel adres (FOD BOSA)
  • KBO Open Data · onderneming (FOD Economie)
  • De Sociale Kaart · praktische info
  • Google Places · publieke reputatie
Bronnen en werkwijze