Naar hoofdinhoud

Wilfried Deckers

Werkadres officieel geregistreerd

Kinesitherapeut

Noordstraat 30, 2220 Heist-op-den-Berg015 24 70 90

Team

Niet geconventioneerd

Over deze praktijk

Wilfried Deckers is een praktijk voor kinesitherapie in Heist-op-den-Berg. Curalo koppelt één erkende kinesitherapeut aan dit adres: Wilfried Deckers. Deze zorgverlener staat daarnaast op één andere locatie geregistreerd.

  • Nee

    Niet geconventioneerd

    Vrije tarieven — vraag vooraf naar de prijs

  • 1

    kinesitherapeut

    Gekoppeld aan dit praktijkadres

  • 1

    Andere werkplek

    Deze zorgverlener(s) staan ook elders geregistreerd

Ook actief op

Deze zorgverlener staat volgens het RIZIV ook op dit adres geregistreerd.

  • Beerzelhof

    Mechelbaan 53, Putte

    via Wilfried Deckers

In de buurt

Wat Curalo binnen 2,0 km van dit adres terugvindt.

Andere kinesisten
21
Volledig geconventioneerd
8
Groepspraktijken
12

Andere kinesisten in Heist-op-den-Berg

Eén van de 59 geregistreerde kinesitherapiepraktijken in Heist-op-den-Berg. 46% daarvan is volledig geconventioneerd — tegenover 44% in de provincie Antwerpen.

Veelgestelde vragen

Is Wilfried Deckers geconventioneerd?
Nee. Volgens de meest recente RIZIV-gegevens is deze zorgverlener niet geconventioneerd. De tarieven zijn vrij; vraag er vooraf naar.
Waar bevindt Wilfried Deckers zich?
De praktijk staat officieel geregistreerd op Noordstraat 30, 2220 Heist-op-den-Berg.
Werkt Wilfried Deckers ook op andere locaties?
Ja. Curalo vindt nog één ander geregistreerd werkadres: Beerzelhof.
Hoe maak ik een afspraak bij Wilfried Deckers?
Telefonisch op 015 24 70 90. Curalo vindt voor deze praktijk geen online afsprakenpagina.
Voor professionals(ondernemingsnummers)
  • WILFRIED DECKERS · vennootschap van Wilfried Deckers · 0831.138.263 · sinds 10 november 2010

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (FOD Economie). Alleen actieve rechtspersonen; geen adressen.

Gegevens uit

  • RIZIV · erkenning & conventie
  • BeSt Address · officieel adres (FOD BOSA)
  • KBO Open Data · onderneming (FOD Economie)
  • De Sociale Kaart · praktische info
  • Google Places · publieke reputatie
Bronnen en werkwijze