Naar hoofdinhoud

Veerle Wilberts

Werkadres officieel geregistreerd

Kinesitherapeut

Kapelaan Smitslaan 5, 2650 Edegem

Team

Volledig geconventioneerd

Over deze praktijk

Veerle Wilberts is een praktijk voor kinesitherapie in Edegem. Curalo koppelt één erkende kinesitherapeut aan dit adres: Veerle Wilberts. Volgens de meest recente RIZIV-gegevens is deze zorgverlener volledig geconventioneerd. Deze zorgverlener staat daarnaast op één andere locatie geregistreerd.

  • Ja

    Geconventioneerd

    Volgt de officiële RIZIV-tarieven

  • 1

    kinesitherapeut

    Gekoppeld aan dit praktijkadres

  • 2

    Praktijken op dit adres

    Meerdere disciplines in hetzelfde pand

  • 1

    Andere werkplek

    Deze zorgverlener(s) staan ook elders geregistreerd

Ook actief op

Deze zorgverlener staat volgens het RIZIV ook op dit adres geregistreerd.

Ook op dit adres

Andere zorgverleners die volgens het RIZIV op ditzelfde adres werken.

Praktische info

Website beschikbaar in
Nederlands
Gelezen op de website zelf op 25 september 2026; zegt niets over de talen die de praktijk spreekt.

In de buurt

Wat Curalo binnen 2,0 km van dit adres terugvindt.

Andere kinesisten
74
Volledig geconventioneerd
29
Groepspraktijken
20

Andere kinesisten in Edegem

Eén van de 57 geregistreerde kinesitherapiepraktijken in Edegem. 39% daarvan is volledig geconventioneerd — tegenover 44% in de provincie Antwerpen.

Veelgestelde vragen

Is Veerle Wilberts geconventioneerd?
Ja. Volgens de meest recente RIZIV-gegevens is Veerle Wilberts volledig geconventioneerd en gelden dus de officiële tarieven.
Waar bevindt Veerle Wilberts zich?
De praktijk staat officieel geregistreerd op Kapelaan Smitslaan 5, 2650 Edegem.
Werkt Veerle Wilberts ook op andere locaties?
Ja. Curalo vindt nog één ander geregistreerd werkadres: Veerle Wilberts.
Voor professionals(ondernemingsnummers)

Ondernemingsnummer 0882.809.668 · officiële naam DR. WALTER WILBERTS · ingeschreven sinds 1 augustus 2006

  • VEERLE WILBERTS · vennootschap van Veerle Wilberts · 0821.983.344 · sinds 6 januari 2010

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (FOD Economie). Alleen actieve rechtspersonen; geen adressen.

Gegevens uit

  • RIZIV · erkenning & conventie
  • BeSt Address · officieel adres (FOD BOSA)
  • KBO Open Data · onderneming (FOD Economie)
  • De Sociale Kaart · praktische info
  • Google Places · publieke reputatie
Bronnen en werkwijze