Naar hoofdinhoud

Els De Busschop

Werkadres officieel geregistreerd

Verpleegkundige

Rubenslaan 7, 3590 Diepenbeek0479 77 97 53

Team

Volledig geconventioneerd

Over deze praktijk

Els De Busschop is een praktijk voor thuisverpleging in Diepenbeek. Curalo koppelt één erkende verpleegkundige aan dit adres: Els De Busschop. Volgens de meest recente RIZIV-gegevens is deze zorgverlener volledig geconventioneerd.

  • Ja

    Geconventioneerd

    Volgt de officiële RIZIV-tarieven

  • 1

    verpleegkundige

    Gekoppeld aan dit praktijkadres

Erkende bekwaamheden

Bijzondere beroepsbekwaamheden zoals geregistreerd bij het RIZIV.

  • WondzorgEls De Busschop

In de buurt

Wat Curalo binnen 2,0 km van dit adres terugvindt.

Andere thuisverpleging
11
Volledig geconventioneerd
11
Groepspraktijken
0

Andere thuisverpleging in Diepenbeek

Eén van de 25 geregistreerde thuisverplegingpraktijken in Diepenbeek. 100% daarvan is volledig geconventioneerd — tegenover 99% in de provincie Limburg.

Veelgestelde vragen

Is Els De Busschop geconventioneerd?
Ja. Volgens de meest recente RIZIV-gegevens is Els De Busschop volledig geconventioneerd en gelden dus de officiële tarieven.
Waar bevindt Els De Busschop zich?
De praktijk staat officieel geregistreerd op Rubenslaan 7, 3590 Diepenbeek.
Welke erkende bekwaamheden heeft Els De Busschop?
Volgens het RIZIV: wondzorg.
Hoe maak ik een afspraak bij Els De Busschop?
Telefonisch op 0479 77 97 53. Curalo vindt voor deze praktijk geen online afsprakenpagina.
Voor professionals(ondernemingsnummers)

Ondernemingsnummer 0811.482.303 · officiële naam DE BUSSCHOP ELS · ingeschreven sinds 30 april 2009

Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (FOD Economie). Alleen actieve rechtspersonen; geen adressen.

Gegevens uit

  • RIZIV · erkenning & conventie
  • BeSt Address · officieel adres (FOD BOSA)
  • KBO Open Data · onderneming (FOD Economie)
  • De Sociale Kaart · praktische info
  • Google Places · publieke reputatie
Bronnen en werkwijze