Benaming Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen
Werkadres officieel geregistreerdVroedvrouw
Kliniekstraat 45, 3300 Tienen
Gevestigd in Benaming Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen
Team · 8 vroedvrouwen
- Hannelore CollaertsVolledig geconventioneerd
- Evy De SmedtVolledig geconventioneerd
- Ann DecuypereVolledig geconventioneerd
- Aurèlie MoureauVolledig geconventioneerd
- Noor RondasVolledig geconventioneerd
- Fenna SacreasVolledig geconventioneerd
- Noa ThijsVolledig geconventioneerd
- Hannelore VanlessenNiet geconventioneerd
Over deze praktijk
Benaming Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen is een praktijk voor vroedkunde in Tienen. Curalo koppelt 8 erkende vroedvrouwen aan dit adres. Daarvan zijn er 7 volledig geconventioneerd.
7 van 8
Geconventioneerd
Vraag bij het maken van je afspraak naar wie je krijgt
8
vroedvrouwen
Gekoppeld aan dit praktijkadres
12
Praktijken op dit adres
Meerdere disciplines in hetzelfde pand
Ook op dit adres
Andere zorgverleners die volgens het RIZIV op ditzelfde adres werken.
- Benaming Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen1 zorgverlener
Logopedist · Emily Vander Cruyssen
- Benaming Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen3 zorgverleners
Bandagist · Kathleen Bruyninckx, Liesbet Dumont, Séverine Collienne
- H. Hartziekenhuis Labo2 zorgverleners
Apotheker-bioloog · Gerarda Jacobs, Sophie Philips
- Heilig Hart Tienen5 zorgverleners
Diëtist · Silke Christens, Maya Deputter, Helena Lemaire, Cheyenne Schepers +1
- Kris Aerts116 zorgverleners
Arts · Nathalie Schoofs, Sumara Ahmad, Raf Verscuren, Roel Mestrum +112
- Lise Hermans2 zorgverleners
Ergotherapeut · Lise Hermans, Daphné Noon
- Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen17 zorgverleners
Kinesitherapeut · Gülcan Karatas, An Vanuytrecht, Valérie Robesyn, Steven Vandenputte +13
- Regioniaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen4 zorgverleners
Apotheek · Eline Vandepitte, Kathleen Bruyninckx, Mathijs Lazeure, Hedwig Trekels
- RZ Tienen1 zorgverlener
Klinisch psycholoog · Jessy Peeters
- RZ Tienen3 zorgverleners
Verpleegkundige · Elien Draelants, Magali Nys, An Van Bael
- RZ Tienen3 zorgverleners
Leverancier implantaten · Séverine Collienne, Liesbet Dumont, Hedwig Trekels
Andere vestigingen
3 vestigingenBenaming Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen hoort volgens de KBO bij één onderneming (nr. 0408.228.557) met 3 vestigingen. Dit zijn de andere adressen; het zijn aparte praktijkpagina's, geen dubbels.
- REGIONAAL ZIEKENHUIS HEILIG HART TIENEN
Houtemstraat 115, Tienen
- REGIONAAL ZIEKENHUIS HEILIG HART TIENEN
Houtemstraat 115, Tienen
Andere vroedvrouwen in Tienen
Eén van de 3 geregistreerde vroedkundepraktijken in Tienen.
- Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart TienenVolledig geconventioneerd
Houtemstraat 115 · 657 m · team van 2
- Geboortehuis IsisVolledig geconventioneerd
Tiensebaan 105 · 4,6 km · team van 2
Veelgestelde vragen
- Is Benaming Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen geconventioneerd?
- Gedeeltelijk. Van de 8 zorgverleners op dit adres zijn Hannelore Collaerts, Evy De Smedt, Ann Decuypere, Aurèlie Moureau en nog 3 andere volledig geconventioneerd; Hannelore Vanlessen is niet geconventioneerd. Vraag bij het maken van je afspraak wie je krijgt.
- Waar bevindt Benaming Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen zich?
- De praktijk staat officieel geregistreerd op Kliniekstraat 45, 3300 Tienen.
Voor professionals(ondernemingsnummers)
Ondernemingsnummer 0408.228.557 · officiële naam Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen · ingeschreven sinds 19 maart 1971
Bron: Kruispuntbank van Ondernemingen (FOD Economie). Alleen actieve rechtspersonen; geen adressen.